Home

Tekintélyes Ábrázolás Észlelés brio leksaker 50 tal auktioner Kifejezett Hámlás szigetelés

LASTBIL, Brio, 1950-tal. - Bukowskis

Så mycket är dina gamla leksaker värda!

PARTI LEKSAKER, 10 delar Brio mm, 1950-tal. - Bukowskis

BRIO, Volvo PV 444, Sverige, 1940/50-tal. - Bukowskis

Gamla leksaker: Så värdefulla är de

MUSSE PIGG, Brio, 1950/60-tal. Leksaker - Auctionet

Leksak, bemålat trä, ledad, | Auktion www.hallandsauktionsverk.se

Bilder för 580903. LEKSAKER, 4 delar, trä, bl.a. Brio, 1940/50-tal. -  Auctionet

LEKSAKSBIL, trä. Troligen Brio, 1940-/50-tal. - Bukowskis

brio | Barnebys
brio | Barnebys

Brio leksaker - Stockholms Auktionsverk

Dockvagn Brio. 1940/50-tal. Bruksslitage. H. 61 cm, inkl. sufflett. –  Auktionshuset i Örebro AB

Brio leksaker, 1940/50-tal, 3 delar - Lauritz.com

brio | Barnebys
brio | Barnebys

brio | Barnebys
brio | Barnebys

LASTBIL, Brio. Leksaker - Auctionet

LEKSAKSFISK, trä, BRIO, sannolikt 1940/50-tal. Leksaker - Auctionet

Leksaker, 2 st ledade träfigurer 1950-tal, en Brio Kalle Anka (med ett  kortare ben) och en lång mörk man med stubbat hår, höjd 34 cm. Metropol -  Auktioner i Stockholm och på

Välkommen till AB Västerviks Auktionsbyrå, ledande auktionsfirma i området.