LJUSSTAKAR, ett par, järn, Empire,1800-talets första hälft. Belysning & Lampor - Ljusstakar - Auctionet
LJUSSTAKAR, ett par, Empire, troligen Frankrike, 1800-talets första hälft. - Bukowskis | Ljusstakar, Empir, 1800-talet
Pair French Empire Rock Crystal Pharo Candlesticks Candle | Bronze candelabras, Candlesticks, Bronze